معرفی بهترین و کارآمد ترین گروه های طراحی چت روم

به نام خدا

شاید برای کسانی که قصد راه اندازی چت روم داشته باشند. این سوال پیش آمده باشد. چه سایت و گروه طراحی چت روم می تواند بهترین سایت طراحی چت روم برای دایر نمودن یک چت روم خوب می باشد! در این پست قصد دارم به معرفی چهار گروه طراحی چت روم بپردازم.

1. گروه طراحی چت روم طرح پرداز طرح پرداز

در حال حاضر موفق ترین گروه طراحی در زمینه چت روم گروه طراحی چت روم طرح پرداز می باشد. این گروه توانسته سهم قابل توجهی از چت روم های طراحی شده حاضر را به خود اختصاص دهد. علاوه بر سرور های قوی و پشتیبانی قوی چت روم های طراحی شده به وسیله این گروه دارای سئو و طراحی فوق العاده ای می باشند. این موضوع هنگامی اثبات می شود که بیشتر چت روم های شلوغ مهم تر از همه اکثر چت روم های واقع در صفحه در اول گوگل در جستجوی کلید واژه چت به وسیله ی این گروه طراحی شده اند.

گروه طراحی طراحی چت روم طرح پرداز برای سفارش چت روم جدید هزینه ای را دریافت می کند. که نسبت به سایر گروه های طراحی در جایگاه میانه ای قرار دارد. هزینه ماهیانه هاست تقریبا با توجه به قدرت سرور ها این گروه مناسب ترین هزینه دریافتی در بین گروه های طراحی چت روم معتبر می باشد.

انتقال چت روم به این گروه طراحی کاملا رایگان بوده و این می تواند خبر خوب برای مدیران و صاحبان چت روم باشد!

 

2. گروه طراحی چت روم فدک طرح فدک طرح

به جهت قدر دانی از مدیر محترم این گروه قصد معرفی گروه طراحی چت روم فدک طرح در این پست را دارم.گروه طراحی چت روم فدک بک آپ (اسکریپت) ورژن 3.5 طراحی شده به وسیله این گروه را به صورت رایگان در اختیار طراحان وب و چت روم قرار داده است. شما می توانید از طریق این لینک بک آپ را دریافت نمایید. اگر اندکی نحوه ی استفاده از هاست را بدانید. بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ای می توانید چت روم خود را راه اندازی نمایید. اگر نحوه ی نصب و راه اندازی این بک آپ را بر روی هاست بلد نباشید نگران نباشید در آینده آموزش نحوه راه اندازی و نصب چت روم به وسیله ی خودتان را در این سایت بارگزاری خواهم کرد.

هزینه دریافتی طراحی برای راه اندازی چت روم جدید توسط این گروه نسبت به سایر گروه هایی که در این پست معرفی می کنم، پایین تر بوده و فعلا مبلغی در حدود نصف مبلغ گروه طرح پرداز دریافت می نماید. هزینه هاست از همه ی گروه های معرفی شده در این چت روم کمتر می باشد و در کل این گروه با ارائه قیمت مناسب در طراحی و هزینه ماهیانه هاست می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

3. گروه طراحی چت طرح آرا طرح آرا (پایان فعالیت)

گروه طراح چت روم طرح آرا علاوه بر سابقه کم خود در زمینه طراحی چت روم در همین مدت محدود توانسته نظر بسیاری از مدیران چت روم را به خود جلب نماید. هزینه دریافتی برای طراحی چت روم از دو گروه قبلی بیشتر و هزینه ماهیانه اجاره هاست نیز از دو گروه قبلی بیشتر است. در مورد قدرت سرور به نظر می رسد قدرت سرور های گروه طرح پرداز از این گروه بیشتر می باشد.

تنها دلیلی که از معرفی این گروه دارم فقط علاقه قشر خاصی از مدیران به این گروه می باشد و به نظر کاربران این گروه این گروه بهترین چت روم ها را طراحی می نماید.

این گروه تصمیم به پایان فعالیت خود در زمینه طراحی چت روم گرفت و همه ی چت روم های این گروه به سافت کده منتقل شده اند.

به جرات می توان گفت امن ترین بکاپ چت روم بکاپ گروه طرح آرا بوده و از همه نظر عالی به نظر می رسید. که سعید یاوری فعالیت خود را در زمینه طراحی چت روم پایان داد.

4. گروه طراحی چت روم بست طرح بست طرح

طراحی و سفارش چت روم جدید در این گروه کاملا رایگان می باشد و علاوه بر آن می توان به ارائه اپلیکشن اندروید برای مدیران چت روم اشاره نمود.

 

نتیجه گیری و توصیه کلی:

اگر قصد دایر نمودن چت روم دارید توصیه می شود اگر نحوه نصب و کار کردن با هاست را بلد می باشید بک آپ نسخه 3.5 گروه فدک طرح را دریافت نمایید. پس از آن به صورت رایگان چت روم خود را به گروه طرح پرداز انتقال دهید. اگر نحوه نصب این بک آپ را نمی دانید ابتدا طراحی چت روم خود را به گروه بست طرح بسپارید. پس از آن به گروه طرح پرداز انتقال دهید. تا با کمترین هزینه ممکن صاحب یک چت روم بی نظیر شوید.

در پایان امیدوارم این مقاله در انتخاب شما و پاسخ دادن به سوالات شما موثر واقع شده باشد.

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد راه اندازی سایت چت روم را دارید توصیه می شود این مطلب را بخوانید.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments