اسکریپت سایت ساز و مدیریت محتوای آپادانای ایرانی چیست؟

به نام خداوند فصل پاییز

APADANACMS

اسکریپت سایت ساز و مدیریت محتوای آپادانای ایرانی

آپادانا سیستم مدیریت محتوا و یا اسکریپت سایت ساز کاملا رایگان بوده که توسط ایمان مودی طراحی و به صورت رایگان انتشار و توسعه یافته است.

آپادانا به صورت متن باز منتشر می شود. با استفاده از آپادانا می توانید سایت خود را با داشتن کمترین دانش برنامه نویسی راه اندازی کنید! توصیه می شود این سیستم مدیریت محتوا را از سایت رسمی این سیستم دریافت نمایید. آپادانا سیستم قالب پذیر و دارای تگ های مخصوص می باشد که در حال حاضر توسعه دهندگان این سیستم قالب هایی برای این سیستم طراحی کرده و انتشار داده اند در ضمن آپادانا مانند سایر سایت ساز ها ماژول پذیر بوده که می توانید ماژول های این سایت ساز را شخصا و یا ماژول های طراحی شده رایگان را از سایت این سایت ساز دریافت نمایید

 

اسکریپت چیست؟

اسکریپت نوعی موتور سازنده سایت قابل نصب بر روی سایت بوده که توسط شرکت و یا افرادی ساخته و طراحی شده و برای استفاده در اختیار کاربران قرار می گیرد. پروژه های طراحی سایت با استفاده از کد نویسی شخصی معمولا وقت گیر بوده لذا افراد و یا شرکت هایی این کار را با محیط کاربری جذاب انجام داده و به صورت رایگان و یا برای خرید در اختیار دیگران قرار می دهند.

 

سایت سیستم مدیریت محتوا آپادانا

شما می توانید با سرچ عبارت apadanacms و یا از طریق این لینک وارد این سایت شوید.

 

چرا باید از آپادانا استفاده نمود؟

در حال حاضر سایت ساز ورد پرس محبوبیت بسیاری در میان کاربران ایرانی و حتی جهانی دارد ولی اگر حتی یک بار به فکر انتقال سایت خود به یک سایت ساز دیگر باشید سایت ساز آپادانا به شما معرفی می شود زیرا دارای پنل و محیط کاربری پیشرفته و ساده تری نسبت به ورد پرس می باشد

و از امکانات بینظیری برخوردار می باشد که طراح این اسکریپت آقای ایمان مودی همه موارد سئو و اطلاعات آماری و زیبایی این اسکریپت را در نظر گرفته است در ضمن با استفاده و نشر این سایت ساز رایگان از تلاش و زحمات طراحان و برنامه نویسان ایرانی که ماه ها بر روی این سیستم کار کرده اند را ارج نهاده و در راه پیشرفت این سایت ساز ایرانی قدم مثبتی برداشته اید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments