ماه: اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تغییر REJECT به DROP در fail2ban

  به نام خدا در این پست قصد داریم نحوه ی تغییر بلاک کردن مهاجمان در fail2ban از REJECT به DROP را توضیح دهیم. البته این آموزش در صورتی مورد استفاده می باشد که شما از فایروال iptables در سرور خود استفاده نمایید. REJECT و DROP دو روش متفاوتی است که بیشتر فایروال ها برای مقابله با بسته های ممنوعه ارسالی یا دریافتی از آنها استفاده می نمایند. تفاوت REJECT با DROP در ارسال اطلاعاتی است… ادامه مطلب "تغییر REJECT به DROP در fail2ban"

 • نحوه یافتن پسورد در بکاپ های چت روم

  به نام خداوند ماه زیبای اردیبهشت با عرض سلام مشاهده شده بعضی از افراد در یافتن پسورد Admin بکاپ های چت روم به مشکل خورده و این موضوع برای آنان دردسر ساز شده است. در این مقاله سعی خواهیم کرد مختصری در باره ی نحوه یافتن پسورد در بکاپ های چت روم و به طور کلی در هر اسکریپتی بپردازیم. بکاپ ها معمولا از الگوریتم md5 استفاده می کنند ولی این موضوع جامعیت نداشته و… ادامه مطلب "نحوه یافتن پسورد در بکاپ های چت روم"

 • پک درجات چت روم طرح مدال (متحرک)

  پک درجات چت روم طرح مدال به صورت فایل gif  ومتحرک که شامل درجات زیر می باشد: مدیر اصلی ، مدیریت ، معاون ارشد، معاون ، ناظر ارشد ، ناظر ، کاربر طلایی ، سوپر استار ، شاهزاده ، سرپرست ، فعال ، ارشد ، عضو و مهمان این پک توسط مدیر سایت طراحی شده و کپی برداری با درج منبع و لینک سایت مانعی ندارد.   پیش نمایش:   کپی برداری با درج منبع… ادامه مطلب "پک درجات چت روم طرح مدال (متحرک)"

 • نکاتی برای افرادی که قصد راه اندازی سایت چت روم دارند

  سلام دوستان در این پست قصد دارم نکاتی از تجربیات خود در بحث راه اندازی چت روم را مطرح نمایم که شاید بد نیست قبل از دایر نمودن سایت چت روم این نکات را بدانید. پس اگر شما از آن جمله افرادی هستید که قصد راه اندازی چت روم را دارید در ادامه مطلب نکاتی را مطرح شده که شاید در این راه یاری دهنده شما باشد.       1. قبل از  دایر نمودن… ادامه مطلب "نکاتی برای افرادی که قصد راه اندازی سایت چت روم دارند"